The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

Yat Temizliği

Aktif . Yayınlanma HİZMETLERİMİZ

       Gemi ve Yat temizliği hizmetlerin, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Zara temizlik firması gemi ve yatlarınızın yapım, bakım ve tamir aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda Zara Temizlik ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur.

       Mutlu Dünya Temizlik Şirketi, gemi, yat ve tekne temizlikleri için profesyonel çözümlerle hizmet vermektedir. Bulunduğu marina veya limanları bize bildirdikten sonra dilediğiniz zamanda hizmet alabilirsiniz. Alacağınız hizmetin bitmesini istediğiniz süreye göre 2-5 kişilik ekipler göndererek hızlıca yat temizliği hizmetini tamamlıyoruz.
 

Gemi ve yat içerisinde bulunan mobilya ve eşyaları deforme etmeyecek güvenilir ekipmanlarla 7×24 hizmetinizdeyiz. Özellikle tadilat, restorasyon, bakım sonrasında veya tur, gezi sonrası temizliklerde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz. Acil durumlarda firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. İstanbul temizlik şirketleri içinde takım çalışmasıyla öne çıkan ekibimiz dilediğiniz zamanda hizmetinizde olacaktır.
 

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com