The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

Ev Temizliği

Aktif . Yayınlanma HİZMETLERİMİZ

Mutlu Dünya temizlik şirketi Temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve rahat temizlik anlayışımızla siz sayın müşterilerimizin evlerine kalitali , ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Ev Temizliği hizmetimiz ile Lavabolar, Banyolar, Küvetleriniz, Mutfağınız, Parkeleriniz, Avizeleriniz, Koltuklarınız, Halılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve hijyen ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile çocuklarınız evin her köşesinde dolaşabilme huzuruna kavuşacaksınız. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik şirketimiz ile deneyimlerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Eviniz küçük’te olsa büyük de olsa sürekli temizliğe ihtiyaç vardır.Duvarların silinmesi, mobilyaların temizliği , banyo mutfak ve tuvaletin temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik için ev temizliğinde önemli olan hijyen ve sağlığınıza zararlı olmayacak kimyasalların doğru kullanılmasıdır. Ev temizliği konusunda sıkıntı yaşayan çalışan, veya temizliğe vakit ayıramayanlar için ,biz bu işi tecrübeli personel kadromuz, kaliteli temizlik ürünlerimizle ve gerektiğinde son teknoloji ürünü temizlik makinalarımızla profesyonelce yapıyoruz. Bırakın evinizi, perdenizi, koltuk ve halınızı ,pencere ve camlarınızı biz silelim, yıkama işlemlerini yapalım,temizleyelim size keyfini sürmek kalsın… .

 • Mutlu Dünya temizlik olarak 1995 yılından bu yana siz müşterilerimize profosyonel hizmet vermekten onur duyarız.
 • Daire temizliği dolu ev temizliği ve boş ev temizliği olmak üzere iki bölüme ayrılır.
 • Boş dairenizde evinizin durumuna göre 2 veya 3 kişilik ekiplerimizle camlar cam aletleri ile temizlenir cam yüzeylerinde bez gazete gibi ekipmanlar kullanılmaz evinizin diğer alanları sizlere özel bez, kova, özel hazırlanmış anti bakteriyel dezenfektanlar iyi yetişmiş personeller ile wc   mutfak  kapı zemin gibi diğer tüm alanların temizliği hijyen kurallarına dikkat edilerek temizlenip teslim edilir.
 • Dolu  dairelerde bir çok farklı hizmetimiz vardır bunları kısaca şöyle sıralamak mümkündür.
 
ev temizliği
 • Yardımcı bayan hizmeti.
 • Koltuk yıkama hizmeti.
 • Cam temizliği hizmeti.
 • Ekipler ile ev genel temizliği hizmeti.
 • Tüm bu işlemler için daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

   

ev temizliği ev temizliği
ev temizliği ev temizliği

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com